Çağrı Polat

Siber Güvenlik Uzmanı Global IT Güvenlik Müdürü Bilgisayar Yüksek Mühendisi Etik Hacker Bilirkişi Eğitmen ISO 27001 Başdenetçi

21 Eylül 2020 Pazartesi

Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi (GBYF) 2020 Hakemlik

 

26 Eylül 2020 Cumartesi günü Sanal Fuar şeklinde gerçekleştirilecek olan 9. Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi kapsamında Ege Bölgesinde yer alan üniversitelerin Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği öğrencilerinin bitirme projeleri Bakırçay Üniversitesi ev sahipliğinde sergilenecek, ben de hakem olarak katkı sunuyor olacağım.

Gençlere hep destek, tam destek..

------------------------------------------------------

As part of the 9th Young Brains New Ideas Project Market and Graduation Projects Joint Exhibition, which will be held on Saturday, September 26, 2020 in the form of a Virtual Fair, the graduation projects of the Computer and Software Engineering students of the universities in the Aegean Region will be hosted by Bakırçay University, and I will be contributing as a referee.

Always support, full support to young people ..

"Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik", "Kişisel Verilerin Korunması Teknik Uyum","Nesnelerin İnterneti / Endüstri 4.0 Altyapıları ve Güvenliği", "SCADA Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. Son yıllarda 350 civarında etkinliğe ve yayına çıkmıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Çağrı Polat
553 337 48 11
İzmir, Türkiye

Bana Mail Gönderin