Çağrı Polat

Siber Güvenlik Uzmanı Global IT Güvenlik Müdürü Bilgisayar Yüksek Mühendisi Etik Hacker Bilirkişi Eğitmen ISO 27001 Başdenetçi

25 Kasım 2016 Cuma

Bilgisayar Mühendisleri Odası Siber Güvenlik Söyleşisi23 Kasım 2016 Perşembe günü Bilgisayar Mühendisleri Odası İzmir Temsilciliği’nde,  Kişisel Bilgi Güvenliği ve Güncel Siber Güvenlik Olayları Söyleşisi gerçekleştirildi.

Katılımcılar ile kişisel bilgi güvenliğiyle ilgili kavramları giriş seviyesi kullanıcıdan, geniş sistemlerden, ağlardan sorumlu bilişim uzmanlarına hitap edecek şekilde bir buçuk saat içinde sundum.

Misafirperverlikleri için başta Oktay bey, Okan bey olmak üzere Barış bey ve Gözde hanım, Özge hanıma çok teşekkür ediyorum.

"Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik", "Kişisel Verilerin Korunması Teknik Uyum","Nesnelerin İnterneti / Endüstri 4.0 Altyapıları ve Güvenliği", "SCADA Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. Son yıllarda 350 civarında etkinliğe ve yayına çıkmıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Çağrı Polat
553 337 48 11
İzmir, Türkiye

Bana Mail Gönderin